City Aparts

Блог

28

Жов

Таке особливе місто…

2021/10/28

Просто заплющіть очі, розслабтесь і уявіть, що ви сидите на терасі затишного ресторанчику. Посеред старого міста, вузькими вуличками проходять безліч людей, а ви насолоджуєтесь запашною кавою та смачною випічкою. Архітектура навколишніх будівель зачаровує своєю автентичністю та різномаїттям кольорів. Ви підсвідомо придумуєте легенду про мешканців сусіднього будинку, які в буденному житті вже не звертають увагу на красу, яка оточує їх щодня, і дивуєтесь, чи щось такого надзвичайного в цьому повітрі, що кава смакує чудово як ніколи. До вас доносяться звуки ранкової метушні і ви навіть не завжди розумієте мову людей, які проходять поруч. Але ви не поспішаєте, на сьогодні у вас лише відпочинок та знайомство з новим містом. Містом інтернаціональним, туристичним та повністю просякнутим історією. Попереду у вас багато екскурсій по площах, соборах, визначних місцях,  знайомство з бароко, готикою, ренесансом, еклектикою, класицизмом…

І вам обов’язково припаде до душі щось своє з  цього різноманіття архітектурних  спокус. А можливо це зовсім не буде якась споруда чи місце…Можливо закохаєтесь в смак кави чи старовинні вулички, ранковий спокій чи вечірню метушню, вишукане обслуговування чи шарм тутешніх мешканців. Але ви однозначно не залишитесь байдужим, бо ще ніхто не зумів…Просто зупиніться на мить і послухайте як сіра буденність великого міста розбавляється яскравим колоритом незвичних звуків старого трамваю, талановитих вуличних музикантів чи голосним дзвоном старої ратуші. І ви обов’язково відчуєте на собі цю таємничу атмосферу.

Цікаво, а в якому місті ви уявили себе? Напевно варіантів буде безліч. Та мова йшла про Львів! Місто , котре ще нікого ще залишило байдужим. Місто, яке можна, хоча ні, потрібно відвідувати  знов і знов, щоб відчути на собі всю його таємничість, шарм та  назавжди закохатися.

А ви ще й досі сумніваєтесь чи варто відвідати Львів?????